zwiń

APAP Noc mądre leczenie na dobrą noc

APAP Noc to jedyny w Polsce lek, który zawiera sprawdzoną substancję przeciwbólową - paracetamol oraz dodatkowy składnik, difenhydraminę, która ułatwia zasypianie...

... a przy tym:

  • nie uzależnia
  • działanie nasenne utrzymuje się od 4 do 6 godzin

Wskazania

Stosuje się go w krótkotrwałym leczeniu bólu, któremu mogą towarzyszyć trudności z zasypianiem. APAP Noc Przynosi ulgę, ułatwiając spokojny sen i zwalczając różne rodzaje bólu:

gorączkęapapbóle głowyapapbóle zębówapapbóle związane z przeziębieniem i grypąapapnerwobóleapapbóle kostno-stawoweapapbóle mięśniapapbóle menstruacyjneapap

Informacje o leku

Dawkowanie APAP Noc, Paracetamolum 500mg + Diphenhydramini hydrochloridum 25mg

WiekLiczba tabletekKiedy
12+Tabletka APAP30 min
przed snem

Lek należy przyjmować wyłącznie przed snem

12+Stosować powyżej 12. roku życia

Uwaga! Podczas stosowania leku nie należy spożywać alkoholu

Przy stosowaniu leku APAP Noc z innymi lekami zawierającymi paracetamol nie należy przekraczać łącznej dawki 4 g paracetamolu w ciągu doby.

Pobierz ulotkę PDFUlotka dla osób z wadami wzroku

Sprawdź gdzie kupić Apap Noc

Apteka internetowa Cefarm24.pl

sprawdź dostępność

Apteka internetowa Zawiszy Czarnego

sprawdź dostępność

Apteka internetowa tanie-leczenie.pl

sprawdź dostępność

Apteka internetowa aptekaotc.pl

sprawdź dostępność

Apteka internetowa i-apteka.pl

sprawdź dostępność

Apteka internetowa Wapteka.pl

sprawdź dostępność

Opakowania APAP Noc dostępne w sprzedaży

Dowiedz się więcej o mądrej walce z bólem